REZULTATI OTVORENOG PRVENSTVA SRPSKOG SPORTSKOG KARTING SAVEZA ZA 2014 GODINU
                                             
        Vozač Klub   1    2    3    4   5
bruto neto
        BAMBINI                                    



KLASA I

 
  1 1 Marković Luka KSK ''Jagodina'' 2 20 20   20 20   15 20   10 7.5   15 15   164.5
  2 7 Soldat Mateja KSK ''Jagodina''   nv nv   15 15   nv nv 2 7.5 10 2 20 20   91.5
  3 9 Novaković Danilo AKK ''Fokus BB''   15 15   nv nv  2 20 od
  nv nv   nv nv   52
  4 11 Jovašević Lazar KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   12 15
  nv nv   12 12   51
  5 8 Kovačević Dimitrije AKK ''Kart Sprint''   12 nv 2 od od   nv
nv   nv nv   nv nv   14
        M I N I                                    



KLASA II
  1 22 Stevanović Uroš KSK ''Jagodina'' 2 20 20   20 20 2 20 20   tk 12   20 15   171
  2 3 Jašić Andrej AKK ''Fokus BB''   15 15 2 15 12   15 15 2 20 15   12 12   150
  3 111 Vasić Danijel AK ''Eko Bel Laktaši''   nv nv   12 15   12 12   15 20 2 15 20   123
  4 99 Živanović Sara KSK ''Jagodina''   12 12   10 10   8 6   10 8   8 8   92
  5 17 Milenković Rade KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   12 10   10 10   42
  6 8 Kovačević Dimitrije AKK ''Kart Sprint''   nv nv   nv nv   10 10   nv nv   od od   20
  7 7 Bjelović Nemanja AKK ''Fokus BB''   nv nv   nv nv   4 8   nv nv   nv nv   12
  8 9 Novaković Danilo AKK ''Fokus BB''   nv nv   nv nv   6 od   nv nv   nv nv   6
        K F - 3                                    

KLASA III
  1 12 Stevanović Igor KSK ''Jagodina''   7.5 7.5 2 10 7.5    10 10   7.5 7.5 2 20 20   111.5
  2 355 Đoković Nikola AK ''Eko Bel Laktaši'' 2 10 10   od 10   nv nv 2 10 10   nv nv   54
  3 3 Petar Vasić KSK ''Jagodina''   6 nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   6
        T A G                                    
 


KLASA IV
  1 1 Popović Vid AKK ''Kart Sprint'' 2 15 20   tk tk   nv nv   nv nv 2 20 20   79
  2 34 Petrović Dragan ASK ''GAGA racing team''   nk 15   od 12   tk tk   7.5 7.5   15 15   72
  3 27 Bojbaša Zoran AKK ''Kart Sprint''   nv nv 2 20 20   nv nv   nv nv   nv nv   42
  4 18 Marković Nikola AKK ''Kart Sprint''   nv nv   12 15   nv nv   nv nv   nv nv   27
  5 88 Vukašin Bajić KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv 2 10 10   nv nv   22
  6 10 Stojanović Luka AMK ''Zastava racing team''   nv nv   nv nv 2 10 10   nv nv   nv nv   22
  7 8 Narić Gordon AKK ''Kart Sprint''   20 nk   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   20
  8 7 Riccardo Da Sacco AKK ''Kart Sprint''   nv nv   15  ns    nv nv   nv nv   nv nv   15
  9 21 Kostić Aleksandar AKK ''Kart Sprint''   nv nv   nv nv   7.5 od   nv nv   nv nv   7.5
         F A                                      





KLASA V

  1 1 Marković Miroslav KSK ''Jagodina'' 2 20 10 2 20 10 2 20 15 2 20 10 2 20 20   175
  2 9 Obradović Ivan AKK ''Fokus BB''   nv nv   nv nv   12 20   15 20   15 15   97
  3 5 Nešić Milovan KSK ''Jagodina''   15 15   10 12   nv nv   12 12   tk tk   76
  4 6 Đorđević Vladimir KSK ''Jagodina''   12 8   12 8   nv nv   nv nv   tk ns   40
  5 71 Solomonović Kristijan AKK ''Fokus BB''   nv nv   15 15   nv nv   nv nv   nv nv   30
  6 59 Milanković Dario AKK ''Fokus BB''   nv nv   nv nv   nv nv   tk 15   12 tk   27
  7 7 Janićijević Srđan KSK ''Jagodina''   10 12   tk tk   nv nv   nv nv   tk tk   22
  8 76 Arsenijević Nenad AMK ''Zastava racing team''   nk 20   nv nv   nv nv   nv nv   tk ns   20
  9 411 Davor Milos  KSK ''Jagodina''   nv nv   od 20   nv nv   nv nv   nv nv   20
  10 27 Bjelović Nikola AKK ''Fokus BB''   nv nv   nv nv   15 cz   nv nv   nv nv   15
  11 420 Lovrić Filip KSK ''Jagodina''   nv nv   tk tk   nv nv   nv nv   nv nv   0
        K Z                                    
 



KLASA VI
  1 163 Đurić Vojislav ASK ''Tosić racing''   nv nv 2 20 20   nv nv 2 20 20 2 20 20   126
  2 440 Regojević Stefan  AK ''Eko Bel Laktaši''   nv 20         nv nv   10 10   15 15   95
  3 3 Marković Zoran KSK ''Jagodina''   8 15   6 12   7.5 7.5   8 6   12 12   94
  4 126 Radić Boško ASK ''Tosić racing'' 2 ns ns   15 od   nv nv   15 15   nv nv   47
  5 778 Vojnić Purčar Tomislav KK ''Subotica Kart''   10 12   8 od   nv nv   6 4   nv nv   40
  6 777 Vojnić Purčar Luka KK ''Subotica Kart''   20 6   12 od   nv nv   nv nv   nv nv   38
  7 58 Milojević Aleksandar KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv 2 10 10   tk 8   nv nv   30
  8 20 Milošević Vojislav KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   12 12   nv nv   24
  9 7 Muhadinović Srđan KK ''Subotica Kart''   15 8   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   23
  10 144 Pejovski Dragan KK ''Subotica Kart''   nv 10   4 ns   nv nv   nv nv   nv nv   14
  11 8 Čaba Čonti KK ''Subotica Kart''   12 od   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   12
         S P                                      

KLASA VII
  1 11 Milosavljević Saša KSK ''Jagodina''   10 10   20 20   10 10   20 20   20 20   160
  2 16 Kostić Nenad KSK ''Jagodina''   7.5 7.5   15 15   nv nv   15 12  tk tk   74
  3 4 Stojanović Nebojša AMK ''Zastava racing team''   nv nv   10 10 2 7.5 7.5 2 nv nv   nv nv   37
  4 2 Nešić Milovan KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   12 15   nv nv   37
  5 3 Janićijević Srđan KSK ''Jagodina''   nv nv   12 12   nv nv   nv nv   nv nv   24 
                                             
        PLASMAN KLUBOVA                                    





S.S.K.S.

 
  1 KSK ''Jagodina'' Jagodina 6 60 55 4 60 60 4 55 55 6 55 47 6 60 60   593
  2 AKK ''Fokus BB'' Bajina Bašta   30 30   32 27 2 50 43 2 35 50   39 27   367
  3 AK ''Eko Bel Laktaši''  Banja Luka 2 20 30    22 40        2 35 40 2 30 35   282
  4 AKK ''Kart Sprint'' Paraćin 2 47 20   35 35    17.5 10    0 0 2 20 20   208.5
  5 ASK ''Tosic racing''
Beograd 2 0 0 2 35 20   0 0 2 35 35 2 20 20   171
  6 KK ''Subotica Kart'' Subotica   47 33    24 0   0   6 4   0 0   114
  7 AMK ''Zastava racing team'' Kragujevac   0 20    10 10 4 21.5
17.5    0   0 0   83
  8 ASK ''GAGA racing team'' Beograd   0 15   0 12   0 0   7.5 7.5   15 15   72
                                               
      nv nije vozio                                    
      od odustao                                    
      tk tehnički kvar                                    
      ns nije startovao                                    
      nk nedovoljno krugova                                    
      cz crna zastava                                    
                                             
  Trka 1-2 01.06.2014 godine Ada Huja - Beograd                                  
  Trka 3-4 15.06.2014 godine Ada Huja - Beograd                                   
  Trka 5-6 06.07.2014 godine Ponikve - Užice - B.Bašta                                  
  Trka 7-8 24.08.2014 godine Motodrom - Kula                                   
  Trka 9-10 14.09.2014 godine Ada Huja - Beograd