REZULTATI OTVORENOG PRVENSTVA SRPSKOG SPORTSKOG KARTING SAVEZA ZA 2015 GODINU
                                             
          Vozač Klub   1   2   3   4   5 neto
          BAMBINI                                  
KLASA I   1 1 1 Marković Luka KSK ''Jagodina'' 2 20 20 2 20 20   20 15   7,5 7,5   15 15 164
  2 2 11 Tesevic Igor KASK ,,Formula team"   15 15   15 15 2 10 20 2 10 10 2 20 20 156
  3 1 4 Kristijan Bojić amk’’Speed’’ Podgorica   nv nv   vk2 vk3   vk3 vk4   nv nv   nv nv 54
  4 3 144 Radivojević Dušan AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   12 12   15 12   nv nv   nv nv 51
  5 4 12 Jocović Lazar AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   nv nv   10 10   12 10   nv nv   8 8 42
  6 5 21 Viktor Mladenovic AMKSK ''Autokomerc racing team"   12 12   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 24
  7 6 44 Andrej Dobrota ASK ’’SPORTICCO racing team   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   10 10 20
  8 7 0 Aleksa Milojevic UAMKK ''Ilidža Californija racing"   10 10   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 20
  9 2 7 Bjelović Nemanja amkk ’’Leotag Trebinje’’   nv nv   vk5 vk4   nv nv   nv nv   vk3 vk3 42
  10 8 10 Pejovski Ilija KK ''Subotica kart''   nv nv   8 8   nv nv   nv nv   nv nv 16
          M I N I                                  
KLASA II   1 1 7 Soldat Mateja KSK ''Jagodina''   15 0   8 12   20 20   15 15   10 10 125
  2 2 197 Ognjen Trisić AMKSK ''Autokomerc racing team"   20 0   15 ns   10 15   10 10   20 15 115
  3 1 205 Plićanić Marko KK ’’TRANSPORT’’ Zagreb   nv nv p vk1 vk1   nv nv   vk3 vk2 p vk1 vk1 111
  4 3 49 Petrović Andrej AMKSK ''Autokomerc racing team"   6 10   nz 20   12 12   12 8   2 8 90
  5 4 47 Rašić Andrija AMKSK ''Autokomerc racing team"   4 12   12 1   8 8 2 20 20   nz nz 87
  6 5 579 Nemanja Grubin AMKSK ''Autokomerc racing team"   12 20   10 10   nv nv   nv nv   15 20 87
  7 2 201 Fran Fran AKK ''Podravina Koprivnica'' p vk4 vk2   nv nv   vk2 vk2   vk5 vk3   nv nv 77
  8 6 471 Vidanović Nemanja AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   20 15   6 10   nv nv   12 12 75
  9 7 211 Daniel Vasic AK "EKO BEL" Banja Luka"   8 8   nv nv   15 1   8 12   nv nv 52
  10 3 206 Petricevic Dani AKK ''Split''   nv nv   nv nv pp vk1 vk1   nv nv   nv nv 42
  11 8 3 Jašić Andrej AKK ''Fokus BB''   2 6   nv nv   3 5   6 4   5 4 35
  12 9 22 Stevanović Uroš KSK ''Jagodina''   1 4   tk 8   4 3   nv nv   8 6 34
  13 10 99 Živanović Sara KSK ''Jagodina''   0 0   6 6   2 2   2 6   6 2 32
  14 11 20 Milica Vojvodic AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   0 0   4 4   0 0   1 4   4 3 20
  15 12 8 Kovačević Dimitrije AKK ''Kart Sprint''   0 2   nv nv   1 4   nv nv   nz 5 12
  16 13 17 Pejanović Veljko AMKSK ''Autokomerc racing team"   0 0   nz ns   5 6   nv nv   nv nv 11
  17 14   Petko Dejan AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   nv nv   nv nv   4 2   3 1 10
  18 15 19 Angelina Amanovic AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   0 0   2 2   nv nv   0 1   1 0 6
  19 16 11 Viktor Savic Ask ''WRR Čačak"   0 1   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 1
          K F - 3                                  
KLASA III 1 1 1 305 Juricic Matija AK ’’AUTOCENTAR’’ Rijeka   nv nv pp vk1 vk1 pp vk1 vk1 pp vk1 vk1 pp vk1 vk1 126
  2 1 305 Đoković Nikola AK ''Eko Bel Banjaluka'' 2 20 20   20 20   nv nv   20 20   20 15 122
  3 2 101 Đurđević Dunja KSK ''Jagodina''   10 10   15 12   12 20   15 15   12 12 133
  4 3 44 Škrbić Vukašin AMKSK ''Autokomerc racing team"   15 15   8 10   20 0   tk 12   15 20 115
  5 4 777 Gajić Rastko AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   10 8   15 0   nv nv   10 10 53
  6 5 113 Milenković Rade KSK ''Jagodina''   12 12   6 nz   nv nv   nv nv   nv nv 30
  7 6 12 Stevanović Igor KSK ''Jagodina''   tk tk   12 15   nv nv   nv nv   nv nv 27
  8 7   Preradović Mijat AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   nv nv   nv nv   12 10   nv nv 22
  9 8 35 Vasić Petar AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   ns ns   nv nv   nv nv   nv nv 0
          T A G                                  
KLASA V   1 1 1 Popović Vid AKK ''Kart Sprint'' 2 10 10   15 15   nv nv   10 do   15 15 92
  2 2 10 Stojanović Luka AKK ''Kart Sprint''   nv nv   nv nv 2 20 20   nv nv 2 20 20 84
  3 3 69 Petrović Dragan AKK ''Kart Sprint''   7,5 tk   10 12   12 15   nv nv   nv nv 56,5
  4 4 28 Lazarević Nikola AKK ''Kart Sprint''   nv nv 2 20 20   nv nv   nv nv   nv nv 42
  5 5 4 Stojanović Nebojša AKK ''Kart Sprint''   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   12 12 24
  6 1 643 Kranjac Sara AKK ''Podravina Koprivnica''   nv nv   nv nv   nv nv p vk2 vk1   nv nv 17,5
  7 6 5 Popović Luka AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   nv nv   15 0   nv nv   nv nv 15
  8 7 8 Ćoso Luka AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   12 nk   nv nv   nv nv   nv nv 12
          F A                                  
KLASA V   1 1 91 Obradović Ivan AKK ''Fokus BB'' 2 20 20   8 8   15 12   tk 15   6 20 126
  2 2 1 Marković Miroslav KSK ''Jagodina''   od ns   tk 20   20 tk 2 20 20 2 20 10 114
  3 3 101 Miloš Vojvodić AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   12 15   15 15   12 6   tk 12   12 nz 99
  4 4 9 Jakovljević Vladan AMK ''Zastava racing team''   8 10   12 12   10 0   10 8   8 15 93
  5 5 15 Regojević Miljan AK ''Eko Bel Banjaluka''   nv nv   nv nv   5 8   15 6   15 nz 49
  6 6 76 Arsenijević Nenad AKK ''Kart Sprint''   od od   20 ns 2 6 20   nv nv   nv nv 48
  7 7 181 Amanović Jovan AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   nv nv   nv nv   nv nv   12 10   10 12 44
  8 1 27 Bjelović Nikola amkk’’Leotag Trebinje’’   nv nv pp vk1 vk1   nv nv   nv nv   tk tk 42
  9 8 95 Milanković Dario AKK ''Fokus BB''   10 od   nv nv   8 15   tk tk   nv nv 33
  10 9 61 Lužaić Žarko AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   15 od   ns 10   tk tk   nv nv   nv nv 25
  11 10 496 Lovrić Filip UAMKK ''Ilidža Californija racing"   od 12   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 12
  12 11 411 Davor Milos UAMKK ''Ilidža Californija racing"   od od   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 0
          K Z                                  
KLASA VI   1 1 20 Milošević Vojislav KSK ''Jagodina'' 2 20 20   nv nv 2 20 20 2 20 20 2 20 20 168
  2 2 829 Stefan Regojević AK ''Eko Bel Banjaluka''   4 15   15 15   15 15   15 15   15 15 139
  3 3 7 Vojnić Purčar Tomislav KK ''Subotica kart''   15 12   12 12   12 10   12 12   nv nv 97
  4 4 11 Milosavljević Saša KSK ''Jagodina''   8 8   6 6   8 8   10 10   12 12 88
  5 5 163 Đurić Vojislav AKK ''Kart Sprint''   nv nv 2 20 20   nv nv   nv nv   nv nv 42
  6 6 16 Kostić Nenad KSK ''Jagodina''   6 10   nv nv   10 12   nv nv   nv nv 38
  7 7 33 Vojnić Miran KK ''Subotica kart''   10 4   10 10   nv nv   nv nv   nv nv 34
  8 8 77 Muhadinović Srđan KK ''Subotica kart''   12 6   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 18
  9 9 50 Jovanović Petar AMKNK ''Delta tehnik racing team Lužajić"   ns ns   8 8   nv nv   nv nv   nv nv 16
          S P                                  
KLASA VII   1 1 11 Milosavljević Saša KSK ''Jagodina''   ns ns   tk tk   10 od   10 tk 2 20 20 62
  2 2 2 Milosavljević Stevan KSK ''Jagodina''   7,5 7,5   nv nv   nv nv   nv nv   15 15 45
  3 3 13 Stošić Nikola KSK ''Jagodina'' 2 10 10   nv nv 2 7,5 10   nv nv   nv nv 41,5
  4 4 197 Popović Luka AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   10 10   nv nv   nv nv   nv nv 20
          PLASMAN KLUBOVA                                  
S.S.K.S.   1 1 KSK ''Jagodina'' Jagodina   59 52   49 55   62 60   59 55   59 47 557
  2 2 AMKSK ''Autokomerc racing team" Beograd   47 47   49 47   50 39   44 42   50 55 470
  3 3 AKK ''Eko Bel'' Banja Luka   34 43   37 35   45 24   50 47   50 30 395
  4 4 AKK ''Kart Sprint'' Paraćin   19,5 10   49 45   38 55   10 0   37 35 285,5
  5 5 AMKNK ''Delta tehnik racing team Lužajić" Novi Sad   27 15   35 37   24 16   13 26   30 33 256
  6 6 AKK ''Fokus BB'' Bajina Bašta   34 26   8 10   26 32   6 29   11 24 206
  7 7 KK ''Subotica Kart'' Subotica   37 22   30 30   12 10   12 12   nu nu 165
  8 1 AK ’’AUTOCENTAR’’ Rijeka Rijeka   nu nu   22 20   22 20   42 20   22 20 188
  9 8 KASK ,,Formula team" Beograd   15 15   15 15   2 20   10 10   22 20 144
  10 2 AKK ''Podravina Koprivnica'' Koprivnica   12 15   0 0   15 15   17,5 22   nu nu 96,5
  11 9 AMK ''Zastava racing team'' Kragujevac   8 10   12 8   10 10   10 8   8 15 99
  12 3 amkk ’’Leotag Trebinje’’ Trebinje   nu nu   30 30   0 0   nu nu   12 12 84
  13 4 KK ’’TRANSPORT’’ Zagreb Zagreb   nu nu   22 20   0 0   nu nu   22 20 84
  14 5 amk’’Speed’’ Podgorica Podgorica   nu nu   15 12   12 10   nu nu   nu nu 49
  15 6 AKK ’’Split’’ Split   nu nu   nu nu   22 20   nu nu   nu nu 42
  16 10 UAMKK ''Ilidža Californija racing" Sarajevo   10 22   0 0   0 0   nu nu   nunu nu 32
  17 12 ASK ’’SPORTICCO racing team Beograd   nu nu   nu nu   nu nu   nu nu   10 10 20
  18 12 Ask ''WRR Čačak" Čačak   0 1   0 0   0 0   nu nu   nunu nu 1
                                             
        nv nije vozio                                  
        od odustao                                  
        tk tehnički kvar                                  
        ns nije startovao                                  
        nk nedovoljno krugova                                  
        cz crna zastava                                  
        nu nije učestvovao                                  
        vk van konkurencije ''gost''                                  
                                             
    Trka 1-2 10.05.2015 godine Ada Huja - Beograd                                
    Trka 3-4 14.06.2015 godine Autokomerc - Beograd                                
    Trka 5-6 28.06.2015 godine Ada Huja - Beograd                                
    Trka 7-8 23.08.2015 godine Motodrom - Kula                                
    Trka 9-10 13.09.2015 godine Ada Huja - Beograd