REZULTATI OTVORENOG PRVENSTVA SRPSKOG SPORTSKOG KARTING SAVEZA ZA 2016 GODINU
                                                   
          Vozač Klub   1   2   3   4   5   6 neto
          BAMBINI                                        





K - I
  1   144 Radivojević Dušan AMKSK ''Autokomerc racing team" 2 20 to 2 20 20 2 10 10 2 20 20 2 20 20   nv nv 170
  2   12 Jocović Lazar AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   15 to   12 12   tk 7,5   tk 12   15 15   10 15 113.5
  3   41 Pejovski Ilija ASK ''GAGA racing team''   12 to   nv nv   nv nv   15 15   12 12   8 8 82
  4   11 Tešević Igor ASK ''Vanos tim'' Vršac   nv to   15 15   nv nv   nv nv   nv nv 2 20 20 72
  5 1 4 Kristijan Bojić ASK ''Speed'' Podgorica   nv nv   nv nv   nv nv   15 15   nv nv   nv nv 30
  6   58 Aleksa Milojević KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   15 12 27
  7   85 Matija Rašić AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv n   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   12 10 22
          M I N I                                        











KLASA II
  1   49 Petrović Andrej AMKSK ''Autokomerc racing team"   od to 2 5 20 2 20 20 2 20 20 2 20 20 2 20 20 195
  2   47 Rašić Andrija AMKSK ''Autokomerc racing team"   15 to   15 15   15 12   15 15   15 15   12 15 159
  3   197 Ognjen Trisić AMKSK ''Autokomerc racing team" 2 20 to   20 tk   10 15   10 tk   12 12   nv nv 101
  4   200 Slepčević Vuk AMKSK ''Autokomerc racing team"   3 to   10 10   12 10   12 12   nv nv   10 12 91
  5   3 Marković Luka KSK ''Jagodina''   12 to   8 12   6 1   1 5   8 8   15 8 84
  6   99 Živanović Sara KSK ''Jagodina''   4 to   4 5   nv nv   4 8   6 5   5 4 45
  7   7 Pejanović Veljko AMKSK ''Autokomerc racing team"   6 to   6 6   4 8   5 10   nv nv   nv nv 45
  8   20 Milica Vojvodic KSK ''Jagodina''   8 to   3 4   1 4   nv nv   5 6   8 5 44
  9   579 Nemanja Grubin AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv to   12 8   8 6   8 tk   nv nv   nv nv 42
  11   19 Angelina Amanovic KSK ''Jagodina''   5 to   1 2   3 2   2 4   4 4   4 6 37
  12   11 Tešević Igor ASK ''Vanos tim''   nv nv   nv nv   nv nv   6 6   10 10   nv nv 32
  13   31 Jašić Andrej AKK ''Fokus BB''   10 to   2 3   2 3   nv nv   nv nv   nv nv 20
  14 1 201 Fran Fran AKK ''Podravina'' Koprivnica   nv to   6 12   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 18
      357 Radivojević Dušan AMKSK ''Autokomerc racing team" 2 nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   6 10 16
  15   29 David Slobođanac AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   nv nv   nv nv   nv nv   3 3   nv nv   nv nv 4
          K F - 3                                        





KLASA III
  1 1 22 Stevanović Uroš KSK ''Jagodina''   12 to   15 15 2 20 20 2 20 20 2 20 20 2 20 20 210
  2 2 101 Đurđević Dunja AMKSK ''Autokomerc racing team"   10 to   nv nv   15 12   12 15   15 12   nv nv 91
  3 3 219 Andrej Jašić AKK "Fokus BB"   nv nv   nv nv   nv nv   6 tk   12 15   15 15 63
  4 4 83 Dejan Petko AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   nv nv   8 8   8 12   nv nv   nv nv 36
  5 5 305 Đoković Nikola AK ''Eko Bel Banjaluka'' 2 20 to   12 tk   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 34
  6 6 55 Vidanović Nemanja AMKSK ''Autokomerc racing team"   ns to   nv nv   12 10   10 tk   nv nv   nv nv 32
  7 7 31 Viktor Jovanović KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   12 12 24
          F A                                        







KLASA IV
  1 1 1 Marković Miroslav KSK ''Jagodina'' 2 20 to   10 20   20 15   10 10   tk 20   20 20 167
  2 2 101 Miloš Vojvodić KSK ''Jagodina''   15 to 2 20 15 2 ns 12 2 20 20 2 12 15 2 5 5 149
  3 3 61 Janković Petar AMKNK,,Delta tehnik r.t. Lužajić"   12 to   12 10   nv nv   nv 4   15 10   8 8 79
  4 4 9 Vladan Jakovljević AMK ''Zastava reacing team'' KG   nv nv   tk tk   15 20   6 8   nv nv   10 12 71
  5 5 10 Obradović Ivan AKK ''Fokus BB''   nv nv   nv nv   nv nv   15 15   nv nv   12 15 57
  6 6 8 Dejan Milić KSK ''Jagodina''   nv nv   15 12   nv nv   4 6   nv nv   6 4 47
  7 7 69 Gorčin Kecojević KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   20 12   4 6 42
  8 8 181 Amanović Jovan KSK ''Jagodina''   nk to   nv nv   8 ns   8 8   tk nv   tk ns 24
  9 9 76 Arsenijević Nenad AKK ''Kart sprint'' Paraćin   nv nv   nv nv   nv nv   12 12   nv nv   nv nv 24
  10 10 27 Nenad Mećavin SAMKK ''021''   nv nv   nv nv   10 tk   5 6   nv nv   nv nv 21
  11 11 7 Srđan Janićijević KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   tk     nv nv   15 10 25
  12 12 111 Miloš Miodragovic KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   vk vk   nv nv   nv nv vk
          K Z                                        










KLASA V
  1 1 44 Škrbić Vukašin AMKSK ''Autokomerc racing team"   15 to   12 15 2 20 20   nv nv   15 15   ns 15 129
  2 2 11 Milosavljević Saša KSK ''Jagodina''   10 to   6 5   15 12   10 15   12 12   12 10 119
  3 3 16 Nenad Kostić KSK ''Jagodina''   nv to   10 12   nv nv   12 10   nv nv 2 15 20 81
  4 4 20 Vojislav Milošević KSK ''Jagodina''   nv to   15 20   nv nv   nv nv 2 20 20   nv nv 77
  5 5 829 Stefan Regojević AK ''Eko Bel Banjaluka'' 2 20 to   5 8   nv nv   15 8   nv nv   nv nv 58
  6 6 407 Sekulić Damian AMKSK ''Autokomerc racing team"   nv nv   nv nv   nv nv 2 20 20   nv nv   nv nv 42
  7 7 442 Luka Vojnić Purčar KK ''Subotica kart''   nv to 2 20 10   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 32
  8 8 58 Aleksandar Milojević KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   20 12 32
  9 9 144 Pejovski Dragan ASK ''GAGA racing team''   8 to   nv nv   tk tk   tk tk   10 10   nv nv 28
  10 10 3 Ristić Manojlo KSK ''Jagodina''   12 to   nv nv   tk 15   tk tk   nv nv   nv nv 27
  11 11 762 Tomislav Vojnić Purčar KK Subotica kart   nv to   8 6   nv nv   tk 12   nv nv   nv nv 26
  12 12 17 Goran Savić AKK ''Kart sprint'' Paraćin   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   10 8 18
  13 13 2 Dario Gabrilo AK ''Eko Bel Banjaluka''   6 to   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 6
  14 14 107 Radukic Radovan AK ''Eko Bel Banjaluka''   nv nv   nv nv   nv nv   vk vk   nv nv   nv nv vk
  15 15 7 Markovic Zoran KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   vk vk   nv nv   nv nv vk
          S P                                        







KLASA V
  1 1 12 Stevanović Igor KSK ''Jagodina''   20 to 2 20 20 2 20 20   20 20   nv nv 2 20 20 184
  2 2 28 Janković Petar AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić"   nv nv   nv nv   12 15   15 15   12 15   12 10 106
  3 3 11 Milosavljević Saša KSK ''Jagodina''   12 to   12 12   15 12   nv nv   15 12   nv nv 90
  4 4 69 Petrović Dragan AKK ''Kart sprint'' Paraćin   nv to   10 10   nv nv   12 12   nv nv   15 12 71
  5 5 27 Nenad Mećavin SAMKK ''021''   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 2 20 20   10 8 60
  6 6 73 Ćoso Luka AMKSK ''Autokomerc racing team" 2 15 to   15 15   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv 47
  7 7 80 Miroslav Katanić KSK ''Jagodina''   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   nv nv   8 15 23
  8 8 31 Naric Gordon AKK ''Kart sprint'' Paraćin   nv nv   nv nv   nv nv vk vk vk   nv nv   nv nv vk
  9 9 13 Aleksandar Milanovic AKK ''Kart sprint'' Paraćin   nv nv   nv nv   nv nv   vk vk   nv nv   nv nv vk
  10 10 9 Nikola Markovic AKK ''Kart sprint'' Paraćin   nv nv   nv nv   nv nv   vk vk   nv nv   nv nv vk
          PLASMAN KLUBOVA                                        







PLASMAN KLUBOVA
  1 1 KSK ''Jagodina'' Jagodina 2 55 to 6 60 60 4 60 55 4 60 60 4 60 60 4 60 60 674
  2 2 AMKSK ''Autokomerc racing team" Beograd 6 55 to 4 55 55 4 55 55 6 60 60 4 55 55 2 44 50 625
  3 3 AMKNK ''Delta tehnik r.t. Lužajić" Novi Sad   27 to   24 22   12 22,5   16 18   42 40   30 33 286.5
  4 4 AKK ''Fokus BB'' Bajina Bašta   6 to   2 3   2 3   21 15   12 15   27 30 136
  5 5 AKK ''Kart sprint'' Paraćin   nu to   10 10   nu nu   24 24   nu nu   25 20 113
  6 6 ASK ''GAGA racing team'' Beograd   20 to   0 0   tk tk   15 15   22 22   8 8 110
  7 7 ASK ''Vanos tim'' Vršac   nu to   15 15   nu nu   6 6   10 10 2 20 20 104
  8 8 AKK ''Eko Bel'' Banja Luka 4 40 to   17 8   nu nu   15 8   nu nu   nu nu 92
  9 9 SAMKK ''021'' Novi Sad   nu nu   nu nu   10 nu   5 6 2 20 20   10 8 81
  10 10 AMK ''Zastava reacing team'' Kragujevac   nu to   0 0   15 20   6 8   nu nu   10 8 67
  11 11 KK ''Subotica kart'' Subotica   nu to   30 16   nu nu   0 12   nu nu   nu nu 58
  12 12 AKK ''Podravina'' Koprivnica   nu to   6 12   nu nu   nu nu   nu nu   nu nu 18
                                                   
        nv nije vozio                                        
        to trka odlozena                                        
        od odustao                                        
        tk tehnički kvar                                        
        ns nije startovao                                        
        nk nedovoljno krugova                                        
        cz crna zastava                                        
        nu nije učestvovao                                        
        vk van konkurencije ''gost''                                        
                                                   
    Trka 1-2 24.04.2016 godine Autokomerc - Beograd                                      
    Trka 3-4 15.05.2016 godine Ada Huja - Beograd                                      
    Trka 5-6 05.06.2016 godine Autokomerc - Beograd                                      
    Trka 7-8 26.06.2016 godine Karting centar Jagodina                                      
    Trka 9-10 23.08.2016 godine Motodrom - Kula                                      
    Trka 11-12 18.09.2016 godine Karting centar Jagodina